.

.

Зачувај 20% : SOUNDFAM TRRS 3.5 mm Аудио Кабел 10 Нозе + TRRS Слушалки Продолжување на Кабел 5 Метри

Зачувај 20% : SOUNDFAM TRRS 3.5 mm Аудио Кабел 10 Нозе + TRRS Слушалки Продолжување на Кабел 5 Метри

DEN 551.76

Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ✨【Поддршка Микрофон Функција】- SOUNDFAM 4-Пол 3.5 mm аудио Кабел карактеристики двојна TRRS приклучоци да се направи Микрофон функција достапен, кој ви овозможува да го користите микрофонот функција на слушалки или да се поврзете 3.5 mm надворешен Микрофон за да ги лаптоп, приклучок за Слушалки, КОМПЈУТЕР, паметен Телефон.На ПОМОШЕН Аудио Кабел за Микрофон е идеален за игра играње и видео повици.Совет : 4-Пол(TRRS) ПОМОШЕН Кабел не се комплетна замена за Класа 3-Пол(TRS) помошен кабел. ✨【3,5 мм Микрофон Продолжување Доведе】- 4-Пол 3.5 mm конектор го поддржува стерео аудио и сите слушалки функции, вклучувајќи Play, Pause, Напред, Повик за да одговорите итн.Совршен за да се прошири на вашиот паметен телефон, слушалки. ✨【Она што Ќе Добиете за】- 1 x SOUNDFAM TRRS 3.5 mm Аудио Кабел 10 Нозе + 1 x TRRS Слушалки Продолжување на Кабел 5 Метри.Зачувај 20% : SOUNDFAM TRRS 3.5 mm Аудио Кабел 10 Нозе + TRRS Слушалки Продолжување на Кабел 5 Метри се Занимава Цена : $22.99 Ако ви требаат повеќе информации за производот комбинации, ве молиме контактирајте со нас и ќе добие задоволителен одговор!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите