.

.

zenglingliang Биро Организатор Мултифункционален Биро Фиока Организатор Home Office Desktop File Складирање Кутија 4-Фиока Трајни Дрво Десктоп Организатор, 3 Бои Фиока Организатор

zenglingliang Биро Организатор Мултифункционален Биро Фиока Организатор Home Office Desktop File Складирање

DEN 5240.16

Износ
Во продавницата.

Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите. Поради некои грешки во прирачник за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги. ☆ На фиока е опремен со метална рачка, која е лесно да се повлече, компактен и убави. ☆ Совршена големина : 16.8 инчи, 3 бои, може совршено да се совпаѓаат различни сцени.☆ Ефикасна простор saver : да се Чува канцелариски материјали, опрема, пенкала, документи и хартија уредни и уреден и лесен за користење, а со тоа се подобрува ефикасноста на работата и се грижи-слободни.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите