.

.

ЖУ-CL Инфрацрвен Термичка Imager, Термометар, Брзиот Температура Скрининг, Не - Контакт со Висока Температура на Алармот (Големина : CEM980Y)

ЖУ-CL Инфрацрвен Термичка Imager, Термометар, Брзиот Температура Скрининг, Не - Контакт со Висока Температура

DEN 1416.00

Износ
Во продавницата.

Може да се најде потенцијални проблеми побрзо.Точно мерење температура.Видлива светлина и термичка обработка на слика.Погоден за електрична опрема решавање на проблеми, подно греење течење откривање, механичка опрема за одржување и автомобилската полиња.Ви помага да се визуелизира на топли и ладни места, кои може да укажуваат на електрични грешки, механички пауза падови, или воздухот и водата истекува.Ние секогаш ќе ви овозможи со нашата професионална помош, како и на задоволително ниво и брза услуга.CEM model980 Specification CEM870 Y,CEM980 Y.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите