.

.

Smart Watch, Фитнес Тракер со Температурата на Телото Мерење на отчукувањата на Срцето Следење на Крвниот Притисок Spo2 IP68 Водоотпорен за Мажи Жени за Android и iOS

Smart Watch, Фитнес Тракер со Температурата на Телото Мерење на отчукувањата на Срцето Следење на Крвниот Притисок

DEN 876.00

Износ
Во продавницата.

★ Екранот Доколку имате било какви прашања за овој производ или вашата нарачка, можете да не контактирате во секое време.Ние одговор повеќето купувачот пораки за помалку од 12 часа.Купи со доверба.Ние препорачуваме полнење за два часа по приемот на производот. ♥ Телото : Лице школка : Цинк alloy Bottom школка : ABS+PC♥ Компатибилност : ♥ Екранот : Големина 1.69 инчен колор♥ водоотпорен ниво : IP68 Водоотпорен Батерија : 180 m Ah Li-pol батеријата Smart Чекање : Околу 5-7 дена режим за 15 дена ♥ Поддршка јазици : Кинески (Поедноставен, Традиционален), Јапонски, англиски, француски, германски, италијански, шпански, руски, португалски, полски, арапски, чешка, Индонезиски, корејски, холандски, Хинди, турски ★ Карактеристики : ● Температурата на телото Мерење● Крвен Притисок● отчукувањата на Срцето● Sp O2 ● Спиење следење● Sedentary потсетник● Калории● Pedometer ..Пакет листи и тоа : * 1 х Smart Watch * 1 x USB кабел * 1 x Прирачник за Корисникот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите