.

.

Природни Наежвам за Чистење со Четки Долго Против пролизгување се Справи со Дрвени Спа Туш Тело Четка Масажа Бања Четка за Здравствена Заштита Бања Четка за Бања Т?

Природни Наежвам за Чистење со Четки Долго Против пролизгување се Справи со Дрвени Спа Туш Тело Четка Масажа

DEN 568.08

Износ
Во продавницата.

Опис : Природни Наежвам за Чистење со Четки Долго Против пролизгување Дрвена Рачка Тело Четка Масажа Бања Четка - Медиум вкочанетост на влакната остави кожата мека, мазна и блескав.- Помага да ги отстраните мртвите кожата и токсини, ја стимулира циркулацијата на крвта.- Одличен ефект врз нозете, колената, нозете за бришење и омекне кожата.- Withlong против пролизгување woodenhandle и виси string за практично користење.Спецификација : Големина : 33 x 8.5 cm Material : Дрво + Природни Bristle Use : Sanitary Type : Бања Четка / Масажа Brush Package Вклучува : 1 x Massager Тело за Чистење со Четка.

Параметрите на производот

Size :
33 x 8.5 cm
Material :
Wood + Natural Bristle
Use :
Sanitary
Type :
Bath Brush / Massage Brush
Package Includes:
1 x  Massager Body Cleaning Brush :

Им се допаѓа и на купувачите