.

.

HEYORUN Вкусен Случај за iPhone Xs Max 6.5 Инчи, Еукалиптус Лисја Девојки и Жени Флорални Јасно Задниот Поклопец, Транспарентни Мека TPU Браник Shockproof Заштитни Случај

HEYORUN Вкусен Случај за iPhone Xs Max 6.5 Инчи, Еукалиптус Лисја Девојки и Жени Флорални Јасно Задниот Поклопец,

DEN 150.96

Износ
Во продавницата.

【Само Компатибилни со i Phone Xs Max 6.5 Инчи】ПРЕМИУМ ЗАШТИТА - кој за заштита : TPU рамка и задната плоча кој ги штити против инциденти, испакнатини и повеќе. 【Флексибилни - ЈАСНО - тенок】Јасно транспарентен заштитен браник случај телото открива и го подобрува оригиналната боја на i Phone Xs Max 2018. 【Вкусен Еукалиптус Лисја】- Симпатична зелена еукалиптус лисја и вкусен дизајн е отпечатен на јасен случај.На прекрасен дизајн задниот поклопец е добар i Phone Xs Max случај за девојки и жени.Дизајнот одговара совршено. 【Шок Апсорбирање + Отпорен на Гребење】- Премија TPU материјал обезбедува долготрајна заштита од гребнатини и инциденти, лесно контрола и тенок профил. 【Лесен пристап до сите копчиња и пристаништа】Додека кој воскресна рамки да се укине екран и камера исклучување на рамна површина.Поддршка за безжично полнење.HEYORUN Цвеќиња i Phone случај серија моден симпатична зелена вкусен и еукалиптус лисја дизајн за вашиот i Phone Xs Max 6.5 Инчи, Објави 2018. Дизајниран да им понуди на еден минималистички профил со мат транспарентен заврши, овој заштитен случај, исто така, ги штити против од гребнатини, инциденти и дент на задната страна и на вашиот i Phone.Боја-coordinatingcomplete за било бои на вашиот i Phone Xs Max.Компатибилност : Компатибилен со i Phone Xs Max.Материјал : Исклучиво се направени од страна на јасно TPU Ултра Тенок, Лесен и додека се обезбедува заштита против секојдневно носат и солза, гребнатини, знаци и инциденти.Карактеристики : да се Чува грбот и од страна на вашиот уред од гребнатини, инциденти и отпечатоци од прсти и уште трајни & лесен случај.Пакет Содржина : 1 x Phone Case Accessory само, мобилен телефон НЕ е вклучен.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите