.

.

Bekhicc iPhone 11 Про max Случај,Надгради Додадете Шок Апсорпција Технологија Браник Мека TPU Јасно Покрие Случај за Apple iPhone 11 Про max 6.5 инчи (2019) -Јасно (SB-1)

Bekhicc iPhone 11 Про max Случај,Надгради Додадете Шок Апсорпција Технологија Браник Мека TPU Јасно Покрие

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

[Компатибилен со Apple i Phone 11 Про max ] : Ова Matone Јасен Случај совршено одговара на вашиот i Phone 11 Про Max со прецизност cutouts за сите копчиња и пристаништа.Додека кој воскресна рамки да се укине екран и камера исклучување на рамна површина. [Ултра јасно хибрид случај] : Јасно TPU случај е тенок и лесен за флексибилни издржливост.Јасен Преглед на дизајнот на вашиот Apple i Phone 11 Про за зачувување на природните, гол изглед. [Шок Апсорпција TPU Браник Перница] : Агол браници заштита на капки.Мека TPU материјали нудат максимална заштита од удари и тешко хитови за грбот и страните на вашиот i Phone 11 про Max. [Отпорен на гребење] : Ова покрие случај за i Phone 11 Про се повеќе се издржи гребнатини и scuff означува повеќе од обичен случај.Подолг живот и почист изглед за i Phone 11 Про max. [AQwzh Доживотна гаранција] : AQwzh Бренд Ние се врати ова случај со доживотна гаранција.Ако ви се исполнат било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го поправи вашиот проблем во рок од 24 часа. (ЗАБЕЛЕШКА : овој случај е само за i Phone 11 про max Ако сте во потрага за еден сличен случај за Apple i Phone 11 Про max 6.5 инчи (2019).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите