.

.

10 Парчиња Чевли Кутии Пластовидно Кутија за Чевли Садовите за Складирање Чевли Организатор Кутии Простор за Заштеда на енергија Чевли Сад Кутии се Вклопува До Гол?

10 Парчиња Чевли Кутии Пластовидно Кутија за Чевли Садовите за Складирање Чевли Организатор Кутии Простор за

DEN 3335.76

Износ
Во продавницата.

Лесен и удобен, можете да го стави таму каде што сакате, јасно на прв поглед, супер погодно да се земе чевли.Пластовидно пластични кутии за чевли 15*10.Не Само за Чевли : Нашите чевли складирање контејнери или кутии за чевли се и мулти-функционална и мулти-цел на многу начини кои ви даваат креативни начини за да ги користите.Тврд материјал : Направен од цврсти пластични, нашите чевли кутии се трајни производи за долгорочна употреба и заштита на вашите чевли од прав и влага.Да зачувате Простор : Редење Складирање Кутија за Чевли помогне едноставно да се организира плакари и животни средини, виткање дизајн го прави секој еден лесно да се стави заедно и огради во форма.Уникатен дизајн, вратата се покриваат со магнетна привлечност, ќе не е лесно да се предизвика чевли да падне, она што сме го користите силна и густа материјал, издржлив.Заштитете го Вашиот Највредните : Овој чевли организатор на плакарот , осигурајте се дека вашиот чевли се заштитени од прав, валкани и мирис.Благодарение на украсениот дизајн на врвот и на дното, на кутии може да се рангирани совршено да се создаде простор за заштеда на чевли решетката.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите