.

.

Вино Стакло Решетката За Кујна Бар Мат Црно, Метал Железо Stemware Багажник, Долго Матични Стакло Носители, Простор за Заштеда на енергија, Еден-парче Калапи Процес, Удо

Вино Стакло Решетката За Кујна Бар Мат Црно, Метал Железо Stemware Багажник, Долго Матични Стакло Носители,

DEN 990.24

Износ
Во продавницата.

★ Метал вино стакло носителот : посебен вино стакло носителот наопаку држачот за larges очила, направен од метал железо, мат црна површина, дебели рака чувство, може да се откажам larges очила, лесно да ја запази големи очила, и вашиот десктоп чиста и уредна. ★ Карактеристики на производот : наопаку чаша носителот на екранот стојат, капа е фирма и liftable, лесно да се донесе и да се стави, вино стакло е исцедена наопаку, чиста и хигиенски исправна, стабилна поддршка, долго се искористи времето, може да се мијат без рѓа, тешки и не се свиткани. ★ Лесен за користење : Едно парче калапи процес, се отвори пакетот и го стави директно на десктопот за употреба, нема собрание е потребно, на база се проширува, и тоа е стабилен и нема да се навалите и се тресат, и тоа е безбедно да се користи. ★ Големина опис : висина 31.5 cm, горна ширина 27.5 cm, база дијаметар 20 cm, површината мат текстура црна, може да се откажам тенџере червенокоремна чаши, goblet чаши од било каков вид во рок од 28 cm во височина. ★ Широк спектар на апликации : може да висат порт вино стакло 550 мл, цвет божица вино стакло 560 ml, бракот црно вино стакло 800 мл, бракот црвено вино стакло 800ml, божица на среќата вино стакло 655ml, Бургундија вино стакло 560ml, може да се откажам 6 чаши.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите