.

.

PDGJG Фитнес AB Прашка Ремени Абдоминална Виси Појас Брадата-Up Бар Pullup Тешки Мускулите Обука за Поддршка Појас Виси Обука Рака (Големина на : Стил 1)

PDGJG Фитнес AB Прашка Ремени Абдоминална Виси Појас Брадата-Up Бар Pullup Тешки Мускулите Обука за Поддршка

DEN 4513.68

Износ
Во продавницата.

Име на производ : Abs обука / прашка.Материјал : висока јачина најлон оксфорд ткаенина.Може да носи тежина : до 120kg.Активност : Bodybuilding, Салата И Обука, Дигање.рака направен од тешки полиестер со удобно баласт.Име на производ : Abs обука / sling Material : висока јачина најлон оксфорд cloth Can носат тежина : до 120kg Activity : Bodybuilding, Салата и Обука, Тежина Liftingstrap направен од тешки полиестер со удобно padding Strong метал carabiner и издржливи најлон рака да се откажам да било брадата до bar Lightweight и преносни но, исто така, силни и издржливи, можат да поддржат макс. капацитет на Совршен за различни фитнес вежби како што се болки во стомакот притисна, виси нога покренува, obliques etc The abs прашка поддржува тежината на вашата горниот дел од телото и им овозможува да работат за вашите стомачни мускули.Екстра широк ab slings ремени удобно поддршка на колена, овозможувајќи голем број на различни ab вежбање, како што се нога покренува и виси ab crunchesstraps се направени од тешки полиестер со удобно баласт, отпорни на абење и носат.Закачите на сите Стандард се повлече-up барови или Мулти-спортски сали, за да работат на вашиот abdominals без протегаат вашиот долниот дел на грбот.Се продаваат како пар.Пакет се Вклучени : Виси Ab Ремени*2 NOTE : Добредојдовте на нашиот магазин.Ви благодариме за вашите коментари.Пакетот ќе бидат доставени до вашата рака, како е можно поскоро.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите