.

.

XJJZS Тенџере Капак Рек Носителот,Складирање Пан Плоча Рек Сечкање Одбор Организатор Кујна Bakeware Пан Капак Маска

XJJZS Тенџере Капак Рек Носителот,Складирање Пан Плоча Рек Сечкање Одбор Организатор Кујна Bakeware Пан Капак

DEN 2431.92

Износ
Во продавницата.

ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Пан капак складирање никогаш не била оваа лесно како овој метал капакот на држачот е лесно да се стави заедно и ги носи сите компоненти потребни за да се направи собранието процес бриз.Простор : Оваа пан организатор е дизајниран за пан, капаци, лонци, griddles, ломотене екрани и прибор за готвење, Заштеда на кабинетот/countertop простор и управување тави добро.Тоа е идеален за употреба каде просторот е на премија, како што се помали или зафатен кујни, својата идеална за користење на еден бројач на врвот, во шкафот или дури и под мијалникот да се намали нередот.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : за додаде кујна организација; се работи најдобро со knobbed капаци.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : Тоа им овозможува тенџере капаци да магацинот повеќе уредно заедно, создавајќи повеќе простор во внатрешноста на кабинетот; Организира вашиот кабинет просторот и создава простор за остатокот од вашата кујна складирање објекти.Средината е вдлабнати за лесен пристап.Заварување е фирма, дебела и издржливи.Основата е здрав и стабилен.Инсталација : Нема punching Simple сечење одбор тенџере капак мулти-слој за складирање rack Size : 26 * 16 * 22 CMWrought железо спреј paint ROBUST ИЗГРАДИ : Создадена со трајност на ум, ова шкафот организатор е направен од цврсти материјали кои ќе го издржат тестот на времето.Поради прирачник за мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите