.

.

Jeanoko Кабел Ножици Директно Безбедност Тока Хардвер Алатка Не се Лизга Ножици Трајни производи за Индустријата(Мултифункционален калај Snips)

Jeanoko Кабел Ножици Директно Безбедност Тока Хардвер Алатка Не се Лизга Ножици Трајни производи за Индустријата(Мултифункционален

DEN 1437.60

Износ
Во продавницата.

По висока фреквенција борбата против процес, сечење на работ е на острината, со одземање каналите, и заби на рабовите не се лизга.Погоден за хортикултура и индустрија.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал, мали аглеста работ, погоден за тешко објекти.Безбедност тока, само-tensioning пролет е лесен, и тока дизајн е побезбедно да се продавница.Пластична рачка, удобен зафат, не се лизга и носат-отпорни.Функција : 1. Висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал, мали аглеста работ, погоден за тешко објекти. 2. По висока фреквенција борбата против процес, сечење на работ е на острината, со одземање каналите, и заби на рабовите не се лизга. 3. Безбедност тока, само-tensioning пролет е лесен, и тока дизајн е побезбедно да се продавница. 4. Пластична рачка, удобен зафат, не се лизга и носат-отпорни. 5. Погоден за хортикултура и индустрија Спец : Состојба : 100% Сосема нов Објект од Типот : Ножици Облик : Директно Материјал : не ' Рѓосувачки челик Површина Третман : Хром позлата, blacking Рачка Материјал : Пластични Сечење Нож Тип : Редовни Тип Пакет Големина : Прибл. 27 x 8.5 x 1,5 см / 10.6 x 3.3 x 0.6 во(Едб Snips) 24.5 x 8.7 x 2cm / 9.6 3.4 x x 0.8 во(Електронски Кабел Ножици) Изборен Стил : Електронски Кабел Ножици, Калај Snips Пакет Листа : 1 x Ножици.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите