.

.

10 Литри 40L корпата за Ѓубре со Капак за Статистика Кујна Метал корпата за Ѓубре, Чекор Ѓубре Може да Wastebasket, Соба Големи Рециклирање Нерѓосувачки Челик корпата за Ѓу?

10 Литри 40L корпата за Ѓубре со Капак за Статистика Кујна Метал корпата за Ѓубре, Чекор Ѓубре Може да Wastebasket,

DEN 717.60

Износ
Во продавницата.

Зошто да не купи еден?Кујната спална соба, дневна соба, студијата, активност соба, дури и во вашиот дете кабината, мислам дека сето тоа е правото да се стави една од нашата кујна корпата за ѓубре.Ако кеса ѓубре е полна, вие само треба да се отстрани капакот, го фрли далеку и замена на ново ѓубре во чантата. [10 литри капацитет двојно барел дизајн] - 10 литри може да ги исполни вашите секојдневна употреба. [Лесно Да се Исчисти&Изолирани Мирис] - Нашата кујна ѓубре може да се третира со нерѓосувачки челик жица цртежот, кој го прави многу полесно да се исчисти од не ' рѓосувачки челик корпата за ѓубре.Нечистотија на површината на ѓубре може да биде лесно да се отстрани само со партал.Ако имате било какви прашања, ве молиме да го контактирате овластениот сервис.Нашите Guarantee Delivery Време : 3-5 days If објектот бил оштетен за време на транспортот, ве молиме контактирајте со нас!ние ќе испрати замена на делови, бесплатно, во неколку дена.Купување на нашите нерѓосувачки челик ѓубре може да е голема работа за вас.Овална тело со наведнати капак прави ѓубре може да изгледа дури и повеќе се излади и убава.Ние сме професионални производител и дистрибутер на домаќинството.Двојно барел дизајн може да помогне во вид отпад од домаќинството.[Силна&Модерен Изглед] - Нашата кујна ѓубре може да е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик со нерѓосувачки челик жица цртање површината.Кога ќе треба да се ослободи од кујната отпад во кујната, Можете да притиснете на педалата нежно со прстите .На капакот од корпата за ѓубре е пренослив, овозможувајќи ви лесно да се стави во и изнесување на ѓубрето торба.Обезбедување на квалитет, ако ѓубре може да имате било какви проблеми со квалитетот, можете да контактирате со нас за прв пат, ние ќе ви даде задоволителен одговор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите