.

.

1 Парче Прилагодливи Карбид Вежба Битови Дијаметар 35mm Зглоб Дупка Настроената Досадни Малку Падна Алатка за Дупчење Дрво Машина (Боја : 15mm)

1 Парче Прилагодливи Карбид Вежба Битови Дијаметар 35mm Зглоб Дупка Настроената Досадни Малку Падна Алатка

DEN 1255.20

Износ
Во продавницата.

Сечилото е направен од надминува квалитет на алуминиум, совршен синтерување технологија, остар и долг животен век.Позиционирањето е направен од прав алуминиумски умре-кастинг, направи употреба на крива дизајн, добар за чип отстранување и вежба ,посебно removeable strongback дизајн го прави вежба полесно.Може да се користи за повеќето рачни вежба/безжична вежба/табела вежба за дрво производи дупка дупчење со мазна дупка.Тип : Core Вежба Малку.Дијаметар : 15mm/20mm/25мм/30мм/35mm.Материјал : Висока Брзина Steel Material : Forstner Вежба Малку.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите