.

.

E&S Миленици 35358-107 Војник Кучиња Украс

E&S Миленици 35358-107 Војник Кучиња Украс

DEN 310.80

Износ
Во продавницата.

Handpainted.Шарени Дизајн.Разноврсна Употреба.Пакет Димензија : 6.0"L x 2.5"W x 2.5"H. Додадете малку whimsy на вашиот одмор со нашиот Војник Куче украси.Секој војник носи единствена униформа и да застане на дискот кој може да биде персонализирана со sharpie.Исто така, може да стои сам.Мерки 5" високо.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите