.

.

Ochoos 10Pcs M6 М8 M10 М12 М16. Нерѓосувачки Челик Подлога Гром Проширување Завртки - (Спецификација: М12, Должина: 70mm)

Ochoos 10Pcs M6 М8 M10 М12 М16. Нерѓосувачки Челик Подлога Гром Проширување Завртки - (Спецификација: М12,

DEN 504.00

Износ
Во продавницата.

Спецификација : М12, Должина : 70mm.Diy материјали : Металугрија.Тип : Ѕид Сидро.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Количина : 10 Компјутери. 10 Pcs M6 М8 M10 М12 М16. Нерѓосувачки Челик Подлога Гром Проширување Bolts Item специфики : Diy материјали : Metalworking Type : Ѕид Anchor Material : Нерѓосувачки steel Qty : 10 Компјутери.

Параметрите на производот

M12, Length:
70mm)

Им се допаѓа и на купувачите