.

.

Cfty Заклучување Подлошки Бран Миење M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12-M41 304 А2 Нерѓосувачки Челик Бран Тип Заптивка Пролет Еластични Подлошки (Внатрешен Дијаметар : M3x6x0.3(20pcs))

Cfty Заклучување Подлошки Бран Миење M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12-M41 304 А2 Нерѓосувачки Челик Бран Тип Заптивка

DEN 569.52

Износ
Во продавницата.

Направени на 304 нерѓосувачки челик, тоа не е лесно да ' рѓа, може да се користи во влажни средини, и има долг животен век.Површината не е рамна и мазна, без burrs, фирма и практично, не е лесно да се нула, и сигурен.Инсталацијата е едноставна, демонтажа е лесен, и тоа може да се користи.Различни големини за да изберете од, да ги задоволи вашите потреби.Ова е хардверскиот дел, со широк спектар на употреба, не само за домашна употреба, но исто така и за индустрија и машинско одржување, итн.Име на производ : Бран Пролет Washers Material : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Standard : Metric Size : M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 М16. M19 M23 M25 M27 M31 M39 M41 Size Опис : на Пример : M3*6*0.3 (внатрешен дијаметар=3мм,надворешниот дијаметар=6mm, дебелина=0.3 mm).Пакување : Пластични Packaging Due на разликата во осветлувањето и поставки на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите