.

.

10Pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Проширување Кука Отворено Првенство Завртки сврзувачки елементи Ѕид Цемент Индустриски (M6)

10Pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Проширување Кука Отворено Првенство Завртки сврзувачки елементи Ѕид Цемент

DEN 362.16

Износ
Во продавницата.

Прецизното одредување на : Овие нерѓосувачки челик проширување куки имаат стандард отвори и теми, кои можат да бидат фиксни попрецизно.Примена : Проширување куки, често се користи за да се поправи заштитни огради, тенди, клима, итн.на цемент, цигли и други материјали.Принцип : Проширување куки користите за оптоварување на трудот-во облик на косите површини да се промовира експанзија, генерираат frictional обврзувачка сила, и да се постигне одреден ефект.Високо-квалитетни материјали : проширувањето кука е направен од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик, која има висока цврстина, отпорност на корозија, и не е лесно да ' рѓа и да се деформира.Лесно да се замени : комплет содржи 10 нерѓосувачки челик отворено првенство куки, која може да се користи и да се замени во секое време.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите