.

.

Алуминиум Радар Детектор на Планината за Uniden R1/Р3. Патентиран Дизајн Направен во САД - Изгледа Фабрички Инсталирана,BlendMount BNR-2027 Corvette C7

Алуминиум Радар Детектор на Планината за Uniden R1/Р3. Патентиран Дизајн Направен во САД - Изгледа Фабрички

DEN 3599.76

Износ
Во продавницата.

Планината Вашиот Uniden R1/Р3 Радар Детектор Без Suction Cups !!!.Висок Квалитет На Планината Изградени Од Издржлив, Лесен, Црна Елоксирани Алуминиумски.Изгледа Фабрички Инсталиран !!!.На ретровизорот и Радар Детектор НЕ се Вклучени.Оваа Blend Mount Комплет вклучува се што е потребно за еден професионален бараат инсталација, вклучувајќи дополнителни хардверски, ален клучеви, кабелски врски и настава на состојба.Blend Mount е со Висок Квалитет Планината со гордост се дизајнирани и произведени во САД од страна на J28 Дизајн, Inc.Blend Mount е Изградена Од Издржлив, Лесен, Црна Елоксирани Алуминиумски.Кога ние дизајниран Blend Mount, квалитетот и прилагодливост беа нашите главни цели.Ние сакавме да се користи мртов простор околу вашето огледало за потаен и центарот планината со фабрички инсталиран изглед.Да се ослободи од оние кои не успеаја/паѓање вшмукување чаши, кои дејствуваат како Шофершајбната Beacons за Крадци на Потрага, и да се Исчисти вашиот шофершајбната со Blend Mount !!!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите