.

.

OCCOKO Крпа за Миење Печатење Памук Плунката се Мијат Цртан филм се Соочуваат со Крпа Бебе Вода Новородено Бебе Нега

OCCOKO Крпа за Миење Печатење Памук Плунката се Мијат Цртан филм се Соочуваат со Крпа Бебе Вода Новородено

DEN 1538.40

Износ
Во продавницата.

Пакет се Вклучени : 1 PC Бебе Крпа. 4.Четвртиот Слој Е 100% Чист Памук.Чист Памук Бебе Лигавче Бебе Mouthwatering Крпа Цвет Форма 360 °на ротација Мулти-функција.Ве Молиме Имајте Во Предвид : Боење За Заштита На Животната Средина Материјали, Може Да Има Промена На Бојата, Исчезнува Феномен. 3.Третиот Слој Прифаќа Увезени Nontoxic СТП Водоотпорен Слој. 3.Третиот слој прифаќа увезени nontoxic СТП водоотпорен слој.2. Вториот слој е со висок квалитет на воздухот порозни мрежа (фиксна водата за перење не е деформирано и валкани прашање не е лесно да се инфилтрираат во средниот слој).Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.Чист памук бебе лигавче бебе mouthwatering крпа цвет форма 360 °на ротација мулти-функција.Големина : 32x70cm/12.6"x27.6"4.Четвртиот слој е 100% чист памук.Главната Боја : КАКО На Picture New во Fashion Material : Памук Blendplease проверете мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање.Ви благодариме.Може да додадете малку сол впива, ве молиме да се мијат директно со ладна вода, ве молиме не се впие во топла вода, препорачуваме да не се меша со други алишта.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Ве молиме имајте во предвид : боење за заштита на животната средина материјали, може да има промена на бојата, исчезнува феномен.1.Навистина да се постигне четири-слој водоотпорен дизајн!Слој е 100% чист памук.Висок квалитет и Сосема нови 100% 1 инч = 2.54 cm Package се вклучени : 1 PC Бебе Крпа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите