.

.

Hillman сврзувачки елементи 461739 0.11 x 2.38 во. Рамка 21 Мазна Пластична Лента Светла Ноктите

Hillman сврзувачки елементи 461739 0.11 x 2.38 во. Рамка 21 Мазна Пластична Лента Светла Ноктите

DEN 1063.92

Износ
Во продавницата.

Мазна, brite.Тркалезна глава одговара на повеќето 20-22 степен кадрирање nailers вклучувајќи hitachi.Се користи за општа изградба.Тешка должност повторно да closable кутија. 2000 брои.Карактеристики.Мазна brite.Круг глава одговара на повеќето 20-22 степен кадрирање nailers вклучувајќи hitachi.се Користи за општа изградба.Тешки ре-closable кутија. 2000 брои.Големина - 0.113 x 2 38.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите