.

.

Prasco BM0247414 Revêtement, rétroviseur extérieur

Prasco BM0247414 Revêtement, rétroviseur extérieur

DEN 749.04

Износ
Во продавницата.

Производителот гаранција може да не се применува.Вратата Огледало Покрие Подготвуваат Левата Рака , Одговара на следните модели на BMW СЕРИЈА 3 Години, Од 2005 до 2008 година. Исто така Одговара на BMW СЕРИЈА 3 Години Од 2005 to2008. ОЕМ Refs BMW : 51167205291. BMW 3 / E90 2005>2008 САЛОН Вратата Огледало Покрие Подготвуваат Левата Рака - Патнички Страна - Nearside.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите