.

.

Вилицата Jambox Bluetooth Звучници, Дијамант Црна (Укинати од страна на Производителот)

Вилицата Jambox Bluetooth Звучници, Дијамант Црна (Укинати од страна на Производителот)

DEN 938.40

Износ
Во продавницата.

Но со својата нерѓосувачки челик изградба и индустриски-тежина моделирани гумена обвивка, тоа не е само убава пакет-тоа е здрав, преносни и прецизно направена машина која е изградена на експлозијата.Тоа е висока.Од Производителот JAMBOX од Вилицата е најмалите, најдобро се огласува безжичен звучник и speakerphone наоколу.Тоа е, исто така, совршен за споделување на видео разговори преку i Chat, Skype, и повеќе.5 mm џек PC компатибилност : Windows 7, Vista, XP, Mac OS X 10.До 10 часа на енергија од внатрешната батерија.Сето тоа е во Details JAMBOX изгледа и се чувствува толку впечатлива како тоа звучи.Безжичен пренослив говорник во црна се поврзува со мобилни телефони, компјутери, таблети, i Pods или било кој друг Bluetooth уред.Две високо моќни акустична возачи и ултра-мали купола производство на широк аудио спектар.2, Hands-Free Profile (HFP) 1.Нема повеќе канапи, доковите, или нервози.Беспрекорно поток и споделување на музика, филмови, игри, телефон и конференциски повици насекаде.60 x инчи (Dxšxv) Тежина : 12 унци Функционалност : Види шематски на слика на сите controls What е во Box Jawbone JAMBOX, micro USB полнење кабел (12.Specifications Simultaneous Multipoint : Правете врски до два уреди во исто време (овозможено преку My TALK) Аудио : Комерцијален акустична возачи (стерео пар) и комерцијален пасивни бас радијатор USB : micro USB (полнење само) Стерео текст : 3.Конференција на Go With моќен, вграден микрофон, JAMBOX ослободува од вас да имаат јасни, чисти-труба конференциски повици насекаде-во канцеларијата, автомобил, дома, сам, или со група.На Вилицата JAMBOX во црно-прв интелигентни безжичен звучник и speakerphone (види поголема слика).5 mm стерео кабел (36 инчи), за носење, AC полнач, упатство за корисникот.Може да се ажурира со апликации, софтвер и нови функции преку Вилицата е My Talk порталот.Со JAMBOX, вие ќе се чувствувате на thump на секој удар тапан, на vroom на секој автомобил потера, и татнежот на толпата со секој ѕвончето-beater - донесување на сите на вашиот мобилен медиуми vibrantly на живот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите