.

.

Miqala за iPhone SE 2020 Случај,Сјајна во Темно Три Слој Тешки Shockproof Тврд Пластичен Браник +Мека Силиконска Гума Заштитни Случај за Apple iPhone SE(2 Генералот) 4.7 инчен,Сино Небо

Miqala за iPhone SE 2020 Случај,Сјајна во Темно Три Слој Тешки Shockproof Тврд Пластичен Браник +Мека Силиконска

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Специјално дизајнирана за Apple i Phone SE 2020 година (2 Генералот) 4.7 инчен,Поддршка за безжично полнење,НЕМА екран заштитник.Сјај и Сјајна во Темнината Шема : шармантна модел во хард назад PC покритие го прави вашиот телефон да изгледа многу повеќе око-фаќање и привлечни .Случајот ќе сјај и сјајна во темнината, така што лесно може да го најдете вашиот телефон во текот на ноќта. 3 во 1 дизајн : пластични задниот поклопец + пластичен браник + силикони внатрешна рамка, 3 во 1 тешки shockproof дизајн давање пристоен заштита за вашиот телефон, заедно со мазни убаво се чувствуваат околу рабовите за добра рака зафат.Екран & Камера Заштита : Покрена усна за екранот на камерата леќи на камерата ќе го заштити вашиот телефон од гребење,флексибилни силикони покрена браник и 4-гума аглите се обезбеди добра поддршка перница.Прецизни cutouts овозможи брз и лесен пристап до сите порти, копчиња, и сензори, итн, ограден копчиња дизајн да го спречува прашината од дупки и продолжување на копчиња' животниот век.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите