.

.

УРБАН ОКЛОП ОПРЕМА UAG Наменета за iPhone SE (2020) Случај [4,7-инчен Екран] Монарх [Црна] Солиден Shockproof Воена Капка Тестирани Заштитна Маска

УРБАН ОКЛОП ОПРЕМА UAG Наменета за iPhone SE (2020) Случај [4,7-инчен Екран] Монарх [Црна] Солиден Shockproof

DEN 598.80

Износ
Во продавницата.

Рачно изработени, пердув-светло конструкција со 5 слоеви на заштита со врвот жито кожа & метален хардвер.UAG i Phone SE (2020) случаи се безжични полнење компатибилен & Епл Плати компатибилни.Карактеристики мека влијание-отпорни core & саќе влечење зафат.Ултра-одговорно тактилни копчиња дава јасни, чисти кликнете-чувствуваат за подобрување на функционалноста.Ги исполнува 2 X воена капка-тест стандарди (МИЛИ СПИ 810 G 516. 6) и доаѓа со 10-годишна ограничена гаранција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите