.

.

Kavio! Доенчиња Екипажот Вратот Зелена Салата Работ Кратко Sleeve

Kavio! Доенчиња Екипажот Вратот Зелена Салата Работ Кратко Sleeve

DEN 136.80

Износ
Во продавницата.

1 × 1 бебе ребро, 100% памук прстен откачи чешлани 60% Памук/40% Полиестер на Хедер Бои.Собори сува ниска.Тројно зелена салата раб на ракавот и на дното полите, 3/8"вратот обврзувачки. 1 × 1 бебе ребро, 100% памук прстен откачи чешлани. 5.3 мл/sq двор.Машина за миење ладна вода, хлор, Собори сува ниска.Секое бебе девојка треба малку волан и зелена салата предност во нејзината гардероба.Нашите членови на екипажот вратот зелена салата работ tee е совршен микс на повик удобност, но неустоимо симпатична.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите