.

.

LUOHAIMEI Check-Вентили за Воздух Pneumation Регистрација Проверете Вентил Фракционо Големина за Цевка OD 5/32 1/4 5/16 3/8 1/2 Проверете Вентил (Спецификација : 1/4)

LUOHAIMEI Check-Вентили за Воздух Pneumation Регистрација Проверете Вентил Фракционо Големина за Цевка OD 5/32

DEN 933.60

Износ
Во продавницата.

Тип : Вентили.Материјал : никел позлата месинг&Пластика.Оперативен Притисок : 0-150psi.Дизајниран за полиуретан или најлон цевки.Врска : 5/32" 1/4" 5/16" 3/8" 1/2".Оперативен Притисок : 0-150psi Designed за полиуретан или најлон цевки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите