.

.

Јасно Туш Завеса Лагер 82 Ширина од 74 Висина со Слободни Куки - 6 Дното Магнети, Водоотпорен PEVA, ПВЦ Слободни, Метал Grommets Завеса PEVA 6G

Јасно Туш Завеса Лагер 82 Ширина од 74 Висина со Слободни Куки - 6 Дното Магнети, Водоотпорен PEVA, ПВЦ Слободни,

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

Peva.PEVA 6 G : 100% премија PEVA материјал со средна тежина.Оваа туш завеса лагер не е хемиски мирис, ПВЦ-слободни и BPA-free.Водоотпорен : На PEVA туш завеса е вода-отвратителен и нема истекување, да ги задржи на вода во вашата када во споредба со други ткаенини облоги, може да се користат за во туш лагер и самостојна туш завеса.Траен Издржливост : Rustproof метал grommets и засилен насловот за да ги спречи врвот дупки од кинење. 100% Ризик бесплатно Гаранција : 90 дена "Без прашања праша" се вратат ако не сте задоволни со ова внатре туш облоги.Цел Сега.Мерки : 82" ширина x 74" должина, внатрешниот туш лагер ќе се вклопи во вашата бања шема во секој дом, стан, condo, хотел, училиште за капење, спортски клуб, теретана и секаде на друго место. 6 силна дното магнети.Водоотпорен, не-токсични и BPA free.Метал grommets да одговара на било какви куки за долга употреба.PEVA материјал се со идејата на телесната тежина.Пакет : 1 x туш завеса/лагер(82 Wx74 H), и слободни куки. 36 инчи Ширина : 7 дупки(метал grommets). 42 инчен Ширина : 7 дупки(метал grommets). 48 инчи Ширина : 8 дупки(метал grommets). 54 инчен Ширина : 10 дупки(метал grommets). 60 инчи Ширина : 10 дупки(метал grommets). 70 инчен Ширина : 12 дупки(метал grommets). 72 инчен Ширина : 12 дупки(метал grommets). 6 силна дното magnets Waterproof, не-токсични и BPA free Metal grommets да одговара на било какви куки за долго use PEVA материјал со идеја weight Package : 1 x туш завеса/лагер(82 Wx74 H), и слободни куки.На Исти Туш Завеси/Куките се тука и може да се КУПИ НИВ СЕГА.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите