.

.

Случај за SofaBaton U1 Универзален Далечински управувач, Силиконска Маска за SofaBaton ТВ Далечински Контролер Кожата Заштитна Универзална Замена Гума Назад Ракав Носитело

Случај за SofaBaton U1 Универзален Далечински управувач, Силиконска Маска за SofaBaton ТВ Далечински Контролер

DEN 1199.76

Износ
Во продавницата.

【Светат во темница】На меки силиконски случај светат во темница се направи лесно да се најде на вашиот TV Remote.Тоа ќе биде многу посветла во темница по под силна светла.(Случај САМО светат во темница, ве молиме да се стави тоа во темно место да се провери кога ќе примите случај).Компатибилен со Sofabaton U1 Универзален Далечински Управувач, Bluetooth Хармонија Далечинското.Ве молиме потврдете го вашето далечинско тип пред да нарачате. (Remote не се вклучени). 【ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА】Направени од премиум силикони, се обезбедува заштита за сите рабови и особено агли, што го спречува оддалечен од на лизгање, напукнување, чешање, или добивање на изгубени. 【Ергономски Дизајн】Единствена јачина на звук копче за заштита и специјално honeycombo форма, на сите главно за најдобра рака чувства. 【Лесно да се инсталира】На уникатен дизајн случај е лесно да се отстрани и да го инсталирате.Против пролизгување, Анти-прашина, шок отпорни и перат.Деца пријателски. 1 година гаранција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите