.

.

GSP Стандарден PDF Висока Точност за Обновливи USB уред за Складирање Температура и Влажност Logger Data Logger со 32000 Податоци Капацитет за Логистичка Транспорт

GSP Стандарден PDF Висока Точност за Обновливи USB уред за Складирање Температура и Влажност Logger Data Logger

DEN 798.96

Износ
Во продавницата.

Програмабилни софтвер за сеча параметри, аларм граници и започнете со задоцнување.LCD дисплеј, погодно за клиентите да се види на податоци и работниот статус на рекордерот.Максимална податоци за логирање на 32,000 поени.Истовремено мерење и автоматски рекорд температура ±0.5°C (-20°C~40°C), ±1.0°C (други опсег)Резолуција : 0.1 Податоци капацитет : 32000 Start режим : копчето start или да се одложи start Sampling интервал : корисник конфигурираат (10 секунди до 18 часа)Аларм опсег : корисник configurable Alarm губеа : корисник конфигурираат (0-960 минути)За одложување : корисник конфигурираат (0-254 минути)Батерија : CR2032 3.0 V копчето батеријата (Не се вклучени)формулар за Извештај : се Генерираат и PDF и CSV files Protection ниво : IP54 Interface : USB2.0 Product големина : 89*36*16mm / 3.5*1.4*0.6 in Package Листа : 1*Температура и Влажност на Податоци Logger1*Упатството.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите