.

.

LED Кампување Фенер, Фенери Батеријата Напојува Лед, Отворено Преносни Фенери, Погоден за Итни случаи Моќ Прекинување/Ураганот, Итен Светлина, Црна, (Без Батерија)

LED Кампување Фенер, Фенери Батеријата Напојува Лед, Отворено Преносни Фенери, Погоден за Итни случаи Моќ Прекинување/Ураганот,

DEN 551.76

Износ
Во продавницата.

Лесно светне целиот шатор или соба. ✔ 100% по-продажбата Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте ме веднаш, и ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро.Допрете за да светне на преносни светлина, КОЧАН потоп светлината.На силна светлина фенерче е интегриран, употреба е повеќе различни, и тоа може да се користи како рака светилка.Лесно може да се стави во ранец или вонредна торба.5cm)Пакетот Вклучува : 1x Lightnote : ве Молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење. ✔ Интеграција на светлото и floodlight употреба е повеќе диверзифицирано, два начини на едно копче операција, се протегала КОЧАН осветлување, директно осветлување од страна на копчиња, две употреба методи и независна справи со дизајн е повеќе здрав за употреба.

Параметрите на производот

Material:
ABS
Color:
Black
Light Source Type:
LED
Power:
3W
Waterproof Grade:
IP44
Size:
Approx. 5.62x3.34x3.34inch(14.3x8.5x8.5cm)
Package Includes:
1x Light
note:
Please allow 1-2cm errors due to manual measurement.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Им се допаѓа и на купувачите