.

.

Бебе Момче Облека Работи на Младата Лето 3 Парче Облека Новороденче Симпатична Писмо Печатени без Ракави, Т-Маица со Капа + Кратки Панталони

Бебе Момче Облека Работи на Младата Лето 3 Парче Облека Новороденче Симпатична Писмо Печатени без Ракави, Т-Маица

DEN 647.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Рака Мие Само. ⚽ Премиум Материјал : Бебе момче облека се супер меки, удобни, дише, и полн со еластичен, бидејќи таа е направена од високо квалитетни материјали.Мие, се избегне топла вода да се измијат тоа нема да се намалат, да ги прошират, или слабее.Ние се извршуваат вечера екслузивно стандарди за квалитет за подобро да ја заштитите вашето бебе е мека нежна кожа. ⚽ Срце-Затоплување Дизајн : Круг деколте даваат многу простор за вашето бебе момче да се носат; Деликатна изработка, и крои направени. ⚽ Разни Смешни Азбуки Дизајн : Бебе момче облека сет е дизајниран многу значајно азбуки, како што се Г-дин украдат вашите девојка е совршена монтажа за вашиот убав бебе момче, можеби едвај чекаат да ја видат вашата прекрасна бебе момче во тоа, и photoshoots да ги задржи оние моменти за паметење.Тоа ќе изгледа супер симпатична, модерен. ⚽ Мајка-да-биде Омилен Подарок и Секојдневно Носат : Симпатична бебе облека се соодветни за секојдневно носење, бебе туш, отворено пикник, незаборавни фотографија пука.Идеален подарок за роденден, Божиќ, ноќта на Вештерките, и други посебни фестивали. ⚽ Препорачуваме Возраст : новородено бебе момче облека 0-3 месеци, бебе момче облека 3-6 месеци, бебе момче облека 6-12 месеци, бебе момче облека 12-18 месеци, бебе момче облека 18-24 месеци.Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате, препорачуваме рачен перење за прв пат.Не Кајгана.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите