.

.

Anbaby Бебе Девојки Мека Туту Здолниште Деца Износени Панталони Пелена Маска

Anbaby Бебе Девојки Мека Туту Здолниште Деца Износени Панталони Пелена Маска

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : Памук+Чипка.Чист памук текстура е помек и повеќе дише.Бебе девојки 6 слоеви туту здолниште со pp шорцеви.Оваа Мека Туту Здолниште се најдобриот подарок за девојка.Одлично за секојдневно носење, роденден или бебето фотографија.Големина на : (единица : инчен) Големина S / 0-3М : Половината 7" * 2, панталони должина 7", здолниште ширина 9.8" Големина М / 3-6 M : Половината 7.5" * 2, панталони должина 7", здолниште ширина 9.8" Големина L / 6-12 M : Половината 7.9" * 2, панталони должина 7", здолниште ширина 10.2" Големина XL / 12-24 M : Половината 8.3" * 2, панталони должина 7", здолниште ширина 10.2".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите