.

.

Watbro Бендови Компатибилен со Garmin Vivofit JR/Vivofit JR2/ Vivofit 3, Меки Силиконски Прилагодливи Еластичен Замена Види Бендови со Тока, за Vivofit jr/jr 2/3, за Деца на возраст Момчиња Дев?

Watbro Бендови Компатибилен со Garmin Vivofit JR/Vivofit JR2/ Vivofit 3, Меки Силиконски Прилагодливи Еластичен

DEN 237.12

Износ
Во продавницата.

【Компатибилни Модели】- Ова WATBRO замена силикони бенд само компатибилни со Garmin Vivofit JR/ Vivofit JR2/ Vivofit 3 активност tracker.Не за сите други модели. (Garmin уредот НЕ е вклучен). 【Две Големина Голема големина одговара 6.6 инчен зглоб.Таа, исто така има многу места за должината на вредноста.Едноставен за инсталација и отстранување. 【Животната средина Материјал】- Користење на висок квалитет на меки силиконски материјал, кој е мазна и удобно за деца.Заштита на Vivofit jr/jr 2/3 од нечистотија и гребнатини.Одговара безбедно за трчање, танцување или работат надвор, совршен за дневни и ноќни носат. 【Различни Бои】- Воодушевен различни бои го персонализирате деца' wristbands да одговара на нивното расположение и облека во секојдневниот живот.Еден инспирира начин да ги поттикне децата, што шарени светот со нивната смисла. 【Безбеден Дизајн】- connect дел има Vivofit JR/ Vivofit JR2/ Vivofit 3 уред во место прецизно и сигурно, на силиконски сврзувачки елементи и метал тока работи и да се спречи види од испаѓање.Уживајте во спортски активности со шарени Watbro бендови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите