.

.

EuisdanAA Црна Пластика Автомобил Пред Задните Фендер Кал Клапи Mudguards Поздравниот Стражари Поставени за Hyundai Sonata 2010-2015(Guardabarros delantero trasero де plástico гора став coche, guardabarros, juego

EuisdanAA Црна Пластика Автомобил Пред Задните Фендер Кал Клапи Mudguards Поздравниот Стражари Поставени за

DEN 726.48

Износ
Во продавницата.

Одговара за Hyundai Sonata Генерација 8. Пакетот вклучува : 2 парчиња Пред Лево/Десно Кал Клапи и 2pcs на Задното Лево/Десно Кал Клапи + Сет за Монтажа Завртки.Идеална замена на вашите стари, носи или валкан автомобил кал клапи.Едноставен и моден дизајн да се направи вашиот автомобил да изгледа посебни и единствени.Овие автомобил кал клапи може да се заштити вашиот автомобил далеку од нечистотија, кал, снег, остатоци, вода спреј и така натаму.Директна замена.Лесна инсталација, дојде со завртка делови.Нема настава, ако не можете да ја инсталирате, професионална инсталација се препорачува.(Reemplazo directo.Fácil instalación, viene един piezas де tornillo.Гревот instrucciones, si нема puede instalar, se recomienda una instalación profesional.Овие анти-гребнатини mudguards се направени на заштита на животната средина пластични материјали за подобрување на сила и издржливост.(Estos guardabarros анти-rayones están hechos де materiales plásticos де protección ambiental став mejorar ла resistencia y durabilidad.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите