.

.

Cabilock 10Pcs Патување Чевли Пошта Преносни Чевли Торба Чевли Организатор Кеси Преносни Drawstring Складирање Пошта ( Црна )

Cabilock 10Pcs Патување Чевли Пошта Преносни Чевли Торба Чевли Организатор Кеси Преносни Drawstring Складирање

DEN 1562.40

Износ
Во продавницата.

Може да се испрати до вашите пријатели или семејства, многу практични и издржливи.МУСЛИН SACHET КЕСИ.Одлично за чување на вашите омилени чевли од добивање на прашина во плакарот.МУСЛИН SACHET КЕСИ.Одличен начин да се задржи вашите чевли одделени од облека во багажот во текот на патувањето.МУСЛИН SACHET КЕСИ.Донесување на премиум материјалот, овој производ е издржлива и корисна и долго време се користи.МУСЛИН SACHET КЕСИ.Овие кеси може да се сретнат различни складирање потреби, како што се домашна складирање, прашина - доказ за складирање и патување.МУСЛИН SACHET КЕСИ.Опис 10 Pcs Патување Чевли Пошта Преносни Чевли Торба Чевли Организатор Кеси Преносни Drawstring Складирање Пошта Карактеристики - Материјал : Не - плетени Ткаенини, CPP.- Боја : Црна.- Големина : 36' X27 CM.Пакет Вклучувајќи 10 " x Кеси.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите