.

.

LHWSN Андроид 10.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS Навигација за Nissan Maxima A36 2015-2020, 10.2 Инчен Екран на Допир Carplay Bluetooth FM AM RDS DSP Управувач за Контрола на Вентилаторот за Ладење

LHWSN Андроид 10.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS Навигација за Nissan Maxima A36 2015-2020, 10.2 Инчен Екран

DEN 1658.40

Износ
Во продавницата.

1 Интернет : 2. Вграден-во Carplay и Android Auto, за i Phone, Android телефони, се реализира огледало врска на мобилниот телефон и радио.2 инчен IPS Екран, 1280*720 Resolution Bluetooth : Интегриран Модул 2.0 DSP : Интегрирана Module Channel Излез : 2.1 DSP : 2*DSP 1x Adau 1701+1x ROHM 32107 Channel Излез : 5. [Wifi & FM/AM Радио] Подобар сигнал прием, лесна конекција со WIFI, можете да уживате во сурфањето на интернет и симнете вашите омилени апликации.Вграден-во со bluetooth Hands Free / Телефон книга, поудобно додека сте возење, не disctraction да се направи телефонски повици или да одговорите телефони. Вграден-во три-оската gyroscope сензор hardwareof CC3 може да смисла различни земји-членки на возилото. [Воланот Контрола & Rear View Camera(подарок)] Воланот Контрола ви овозможува да се преземат лесно контрола на префрлување песни, менување на радио канали и прилагодување јачина од копчиња на вашиот управувачот.Производ нагласува : Моќ конектор : plug и play Voltage : 12 VWork температура : -40℃-80℃Главната функција : GPS навигација / FM AM RDS / DSP / Bluetooth hands-free повик / Ладење вентилатор / Music player / USB / воланот контрола / Огледало линк / Carplay / Андроид Авто / multilingual Language : Поддршка за повеќе од 70 јазици, се префрлат на will5 конфигурации можат да бидат избрани : CC2 L ПЛУС : оперативен СИСТЕМ : Android 8. Надворешни SIM картичка 4 G, 4 G модули ви овозможува да остане поврзан со брзо мрежи каде и да одите.4 G WIFICore : 4 Core RAM/ROM : 1 G+16 G, 2 G+32 GScreen : 10.0 Интернет : 4 G LTE+2.0 Gyroscope : YESAndroid Авто : YESApple Carplay : YESCoaxial оптички аудио : YESRDS : YESExtenal Фан : YESExtenal Микрофон : Поддршка.Постојат многу радио станици, можете да слушате во сообраќајот во реално време, вести, емисии, временската прогноза и слично.2 инчен QLED IPS Екран, 1280*720 Resolution Bluetooth : Bluetooth 5. [Специјална функција] следниве функции важи само за (CC3) : 1. [GPS Навигација & Bluetooth] GPS систем, прецизното позиционирање, покривајќи широк област, поддршка за Playstore, можете да инсталација било мапата стан со себе.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите