.

.

Паркер 1814 година од 08 13-pk20 Компресија Фитинг, Нерѓосувачки Челик, BSPP Женски Студ Фитинг Конец, G1/4 и 8 мм (Пакување од 20)

Паркер 1814 година од 08 13-pk20 Компресија Фитинг, Нерѓосувачки Челик, BSPP Женски Студ Фитинг Конец, G1/4

DEN 19976.40

Износ
Во продавницата.

Произведени во 316 L не ' рѓосувачки челик.Погоден за сите средини и течности.Отпорна на вода чекан и вибрации.Одлично сврзување и задржување на цевката.Погоден за пневматски и среден притисок хидраулични апликации.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите