.

.

100 3/16 Инчен G5 Прецизност Si3N4 Силикон Нитрид Керамички Имајќи Топки

100 3/16 Инчен G5 Прецизност Si3N4 Силикон Нитрид Керамички Имајќи Топки

DEN 1370.40

Износ
Во продавницата.

Најдобрите квалитет силикон нитрид произведени во согласност со највисоките индустриски стандарди.Висока прецизност G5 топката лежишта.Модерната furnaces со прецизно контролиран атмосфери и температури се користи за топлина лекување за да се обезбеди единствен цврстина и соодветна микроструктурата за секој силикон нитрид топката.Во текот на процесот на производство, статистичка процесна контрола уверува толеранција точноста, фината површина и конзистентно висок квалитет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите