.

.

D&D PowerDrive 84027 Lovejoy Флексибилни Цевки Замена Појас, Гума

D&D PowerDrive 84027 Lovejoy Флексибилни Цевки Замена Појас, Гума

DEN 4719.12

Износ
Во продавницата.

Појас VS 2-3/4 x 85in PL.Произведени од страна на D&D Power Drive.D&D Power Drive бренд производ.Произведено во Кина.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите