.

.

Falk 666/3 00340 Tulle, 54 x 50 yd, Линк Розова

Falk 666/3 00340 Tulle, 54 x 50 yd, Линк Розова

DEN 1220.40

Износ
Во продавницата.

Нема да откријат кога се сече.Совршен за употреба со булчински облека, занает декорација, и подарок обвивката.Пакетот содржи еден 50 дворот гром.FALK-Tulle.Ова се многу фини пребивање нема да откријат кога се сече.Тоа е совршен за употреба со булчински тимови занает декорација на подарок завиткување и повеќе.Овој пакет содржи еден 50 дворот Топ 54 инчен широк Tulle.Достапни во различни бои секој се продава одделно.Произведено во САД.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите