.

.

Ochoos Мебел Фитинзи Дрво Baipi не се Наслика Кука 55мм Дрвени Закачалка Кука Фабрика продавници трговија на Големо

Ochoos Мебел Фитинзи Дрво Baipi не се Наслика Кука 55мм Дрвени Закачалка Кука Фабрика продавници трговија на

DEN 2119.20

Износ
Во продавницата.

Е прилагодено : Yes.Diy материјали : Дрво.Број на модел : D051_2. Материјал : Дрво.Име На Производ.дрво Baipi не се наслика Hook Product Број.D051_2 Material стоки.superba Product спецификации.Ј2.4cm × W2.4cm × H5.5cm Physical Како што е прикажано, вкупниот должина од околу 55 mm, позицијата на врвот на топка со дијаметар од околу 24 мм дијаметар од околу 15 мм во средна положба, на дното дијаметар од околу 24 мм, вграден орев M4.Посебна забелешка : куки треба да се стегне завртки од задната плоча да биде фиксна, не се погодни за инсталација во ѕид, итн.!Објектот специфики : Е прилагодено : Yes Diy материјали : Woodworking Model број : D051_2 Material : Дрво.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите