.

.

Siemens 52PT6D2AP 30.5 mm 24V Pushbutton, 1NO-1NC

Siemens 52PT6D2AP 30.5 mm 24V Pushbutton, 1NO-1NC

DEN 2025.60

Износ
Во продавницата.

Технички Спецификации Објект Осветлени Push Копчето Големина 30мм Акција се Одржува / Еден.Тешки Масло Тесни, внатрешна/надворешна, NEMA A600 оценет контакт блок, ги Исполнува NEMA 1,3,4,4 x,12,13. Го заменува : Allen Bradley (800 T серија), Cutler Чекан ( 10250 T Серија) Квадратни D (9001 Серија).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите