.

.

Econoco JPC57 Поликарбонат Знак за Носител со Сите-Цел да се Стега, 5-1/2 Висина x 7 Width (Пакување од 24)

Econoco JPC57 Поликарбонат Знак за Носител со Сите-Цел да се Стега, 5-1/2 Висина x 7 Width (Пакување од 24)

DEN 3669.36

Износ
Во продавницата.

Боја : Јасно.Направен во сад.Пакет тежина : 6.0 Фунти.Единица грофот : 24.0. Одговара на правоаголни или квадратни цевки полици.Без стеги или произлегува потребни.Направен од јасно нераскинливо поликарбонат.Исто така, може да се качи за да се правоаголни hangrail користење RH2 faceout па тоа е свртен напред.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите