.

.

Shpitser Solingen Луксуз TopInox Хируршки Нерѓосувачки Челик германски Страна, Наострен Нокти Педикир Патување Поставите Чешлање комплет Во италијански Кожа Случај Направен

Shpitser Solingen Луксуз TopInox Хируршки Нерѓосувачки Челик германски Страна, Наострен Нокти Педикир Патување

DEN 1919.76

Износ
Во продавницата.

Рачно изработени И ТРААТ Topinox нерѓосувачки челик е Shpitser е најдобар во професионален квалитет и тоа е специјално калено, за да се обезбеди тоа ја задржува својата цврстина, и како резултат на тоа, острината на сечење на работ и за многу долго време.Shpitser ветување е апсолутна врвен квалитет, кои ќе им даде траен услуга и да се направи одличен подарок што ќе се негува.Совршен за сите видови на ноктите и го скратува, вклучувајќи мажи, жени, девојка, момчиња, и постарите.На Ножеви Се Совршено Страна, наострен И Оставете Здрав Изглед на Ноктите.Тоа е совршен за kinki себе и за своите најблиски.НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА ПОДАРОК : Нашите Нерѓосувачки Челик Маникир / Педикир Комплет со врвен квалитет кожа случај е модерен практични и популарни со семејството и пријателите.ДИЗАЈН ДА имаат КОРИСТ MODERM начин на ЖИВОТ италијанската серија е специјално дизајниран за луѓето кои се различни од другите и кој се издвојува од толпата.Случајот се состои од луксуз трајни италијански кожа.ВИСОК-КВАЛИТЕТ - НАПРАВЕНИ ВО SOLINGEN : Оваа Три-дел маникир, педикир патување во собата, опремен со ноктите clipper, ноктот clipper и нокти датотека.На Ножеви Се Совршено Страна, Наострен И Оставете Здрав Изглед На Ноктите.ВИСОК-КВАЛИТЕТ - НАПРАВЕНИ ВО SOLINGEN Solingen нокти поставени од страна на Shpitser е направен специјално за него, кој го препознава моќта добро негувани стил, надополнета од страна на уредни, убави нокти.Одличен додаток на вашата колекција на чешлање работи.Овој комплет, вклучувајќи се што ви треба за вашиот личен нокти и педикир.Рачно изработени И ТРААТ : Solingen Topinox нерѓосувачки челик е нашиот најдобар во професионален квалитет и тоа е специјално калено, за да се обезбеди тоа ја задржува својата цврстина, и како резултат на тоа, острината на сечење на работ и за многу долго време.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите