.

.

NICKSTON Црна Двојно Заврши Кожа Бенд Компатибилен со Fitbit Инспирира и да ги Инспирира HR Фитнес Тракер Двапати Околу рачниот Зглоб на Рака (4. Роуз Златна Боја Тока Адапт?

NICKSTON Црна Двојно Заврши Кожа Бенд Компатибилен со Fitbit Инспирира и да ги Инспирира HR Фитнес Тракер Двапати

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Бенд Дебелина 2mm Додадете Стил, Акцент и Карактер со оваа модерна Бенд.Опис на производот : Изработени од Еко Кожа - Не Животинско Базирани.Уживаат во свежо нов изглед со вашите додатоци и нека времето оди со стил!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите