.

.

KASMOM 10pcs Стакленички Ладење Виси Тешки Чекан Анти-Капе Одраз Млазницата Колекции Градина Наводнување Наводнување Систем Фитинзи

KASMOM 10pcs Стакленички Ладење Виси Тешки Чекан Анти-Капе Одраз Млазницата Колекции Градина Наводнување Наводнување

DEN 691.20

Износ
Во продавницата.

KASMOM е интернационален онлајн продавница специјализирана во областа на Градина алатки, Аквариум Резерви вклучуваат : Микро Наводнување Делови, Црево и Мини Вентил, Приклучок За Млазници, Метал Конектори, PE Цевка Брзи Конектори, Наводнување Лента И Фитинзи, за Наводнување Dripper и Sprinkler, Капе Emitters, Микро Sprinklers, Влијание Вози Sprinkler, ПВЦ Цевка за Вода Конектор, Аквариум&Воздушна Пумпа Цевка Фитинзи, Аквариум Чисти & Филтер, Аквариум Декорација, Домашна Градина Снабдување, Градина Пребивање,Сенка,Филм.Нашите заложби да обезбеди 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Брза испорака заедно со по-продажба на услуги на клиентите прави 100% на клиентите задоволство и среќен онлајн шопинг повратни информации.Ве молиме да се напомене дека 90% од конвенционалните нарачки ќе биде доставен од нашата меѓународна продавница во рок од 20-28 дена.Одлуката е во вашата рака.Ние ги исполни вашите потреби. 10pcs Стакленички Ладење Виси Тешки Чекан Анти-Капе Одраз Млазницата Колекции Градина Наводнување Наводнување Систем Фитинзи за Апликации : цвеќиња, растенија, бонсаи и potted овошје, за семејство домови, хотели, клубови, канцеларии и други растенија на интелигентни грижа.Други Наводнување Фитинзи .

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите