.

.

FSDGHSD A3 Тешки Пиедестал Плакат Стои Знак Носителот Прилагодливи Кат Знак Стои со Безбедноста Агол за Свадба/Show/Display/Оглас (Црна)

FSDGHSD A3 Тешки Пиедестал Плакат Стои Знак Носителот Прилагодливи Кат Знак Стои со Безбедноста Агол за Свадба/Show/Display/Оглас

DEN 2059.20

Износ
Во продавницата.

Прилагодливи постер стојат : постер рамка може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Кат знак стои : Задебелена база, добро отворено windproof ефект, издржливи.Материјал : Алуминиум легура.Постер застане е лесно да се инсталира и може секој да започнете брзо.И тоа е многу погодно да се продавница.Мултифункционален постер стојат погоден за широко се користи во трговскиот изложби, foyer, прием област, изложбена сала, ресторан, трговски центар, канцеларија, училиште и други јавни настани.Цврстата површина за внатрешна и надворешна употреба.Опис:најдобрите производи најдобро се прикажува на екранот.Оваа прилагодливи постер застане не само што може да се прикаже 360 степени на прилагодување, но, исто така, заземаат најмалиот простор.Едноставно се соберат и расклопување го прави идеален за секоја употреба!Многу добро се прикаже асистент, погодна за многу прилики, вклучувајќи свадба、презентација、изложби、концерти、покажува рекламата, и повеќе.Материјал : Алуминиум легура Стил : A3 Colour : Black Specification : A3 големината на рамката : 42*29cm, постер стојат висина : 120cm Base дијаметар : 30cm Applicable сцени : трговски изложби, foyers, прием области, изложбени сали, ресторани, трговски центри, канцеларии, училишта и други јавни настани.Улога : многу погодна за постери, реклами, менија, соопштенија, насоки, итн.Пакетот вклучува : 1x постер stand1x настава manual We имаме професионална услуга по продажбата тим, ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 24 часа.

Параметрите на производот

A3 frame size:
42*29cm, poster stand height
Base diameter:
30cm
Applicable scenes:
trade exhibitions, foyers, reception areas, exhibition halls, restaurants, shopping malls, offices, schools and other public events.
Role:
very suitable for posters, advertising, menus, announcements, directions, etc.
The package includes:
1x poster stand :
1x instruction manual :
We have a professional after-sales service team, if you have any questions, please email us, we will provide you with a satisfactory solution within 24h. :

Им се допаѓа и на купувачите