.

.

КУП КУКА 32-МИЛИМЕТРИ ДО РАМО ДОЛЖИНА 45MM ХРОМ ПОЗЛАТЕН CP (pk 1000)

КУП КУКА 32-МИЛИМЕТРИ ДО РАМО ДОЛЖИНА 45MM ХРОМ ПОЗЛАТЕН CP (pk 1000)

DEN 1293.60

Износ
Во продавницата.

купот на кука.завртки со кука.дувачкиот завртка кука.Купот на куки во различни стилови, големини и бои.Мерки за должина на shouldered купот на куките се земени од рамото на веѓата на кука но за unshouldered куки големината qouted е во должина од врвот на завртката на веѓата на кука.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите