.

.

Shaker Спојки Срце Облик на Вреќа Смола калапи silicome,Епоксидна Смола Комплет Калапи за DIY Персоналните Shaker Спојки Срце Облик на Вреќа, Жените и Девојка за Подарок (Калап

Shaker Спојки Срце Облик на Вреќа Смола калапи silicome,Епоксидна Смола Комплет Калапи за DIY Персоналните

DEN 647.52

Износ
Во продавницата.

【Она што Ќе Добиете за】1pcs Срце Облик на Вреќа Затворач за Заклучување И ПВЦ одбор е фиксиран на тоа,1 PCS смола калапи торба,1 buc смола Краток торба синџир и 1pcs метал долго заврши синџир.Секој 600/2000/7000 ронки sandpaper. 【2 парчиња Торба Синџир】Две различни стил должина на торбата синџир,Crossbody Рамо метални синџир или спојки акрилна смола синџир,Може да се променат за да одговараат на вашите креативни стил и личен избор. 【Лесно Соголување】Нашите силиконски калапи имаат мазна внатрешна површина која е лесно да се одземе кога смола е потполно да се излечи, не е лесно да се држиме и солза да ви помогне да се продолжи работниот век на смола габи, колку што е можно. 【Епоксидна Смола Комплет Мувла】Нашите смола калапи се направени од силикон материјал, со добра флексибилност и абење отпор, мазна површина, направете го тоа лесно за чистење, своите трајни и еднократно. 【Совршен Подароци】Нашите силиконска смола калапи се идеални за себе, членови на семејството, пријатели, секој кој сака diy занаети проект.Можете да ги испратите на вашите пријатели или семејството како роденден, Божиќ, денот на Мајката, денот на Вљубените, Нова Година на подарок.Она што Ќе Добиете : 1pcs Срце Облик на Вреќа Затворач за Заклучување И ПВЦ одбор е фиксиран на тоа,1 PCS смола калапи торба,1 buc смола Краток торба синџир и 1pcs метал долго заврши синџир.Секој 600/2000/7000 ронки sandpaper.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите